قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی بانوبانو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بانوبانو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بانوبانو اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج نمایند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد. همچنین هرگونه تبعات و هزینه مربوط به مغایرت در اطلاعات درج شده در پایگاه و اطلاعات صحیح برعهده کاربر می باشد.

فروشگاه اینترنتی بانوبانو جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات، بونس ها و یا تخفیف ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربر تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشد، می‌تواند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی بانوبانو را در پروفایل خود لغو نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی بانوبانو متعهد می شود از اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت بانوبانو استفاده می‏‌کنند، محافظت نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز جهت استفاده هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌ تر را برای کاربران توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بانوبانو ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بانوبانو جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی بانوبانو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بانوبانو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی بانوبانو محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی بانوبانو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

فروشگاه اینترنتی بانوبانو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی بانوبانو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بانوبانو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را به انتخاب خود جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی بانوبانو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش معلق می‌ماند و وجه پرداختی به عنوان امانت نزد وبسایت بانوبانو قرار خواهد گرفت و در صورت عدم هماهنگی‌ها بدوی طبق شرایط بازگشت کالا و عودت وجه از سوی وبسایت اقدام می‌شود.

فروشگاه اینترنتی بانوبانو متعهد است بر اساس قوانین مندرج در وبسایت بانوبانو کالای خریداری شده را در زمان تعهد شده به دست مشتری برساند. تخطی از هر یک از این قوانین، از سوی وبسایت و یا مشتری، وبسایت و مشتری را مختار می‌کند که کالا و یا خدمات ارائه شده را مرجوع نماید و سفارش را لغو نماید.

شرایط ثبت سفارش

پرداخت وجه سفارش از 3 طریق امکان پذیر می باشد:

  • 1. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت
  • 2. کارت به کارت کردن وجه سفارش به کارت اعلام شده از سوی فروشگاه اینترنتی بانوبانو
  • 3. پرداخت در محل (این روش تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد.)