0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال و زمان تحویل کالا در تهران و شهرستان

  • سفارشات تهران در روز سفارش تا حداکثر 2 الی 4 روز کاری تحویل مشتری خواهند شد.( طبق زمانبندی موجود در سایت هنگام ثبت سفارش و ظرفیت روزانه ارسال)
  • زمان تحویل سفارشات شهرستان ها بسته به موقعیت جغرافیایی هر شهر، بین 3 تا 5 روز کاری متغیر است.( زمان بندی پست برای ارسال)

نحوه ارسال به شهرستان ها

  • کالا با پست پیشتاز به شهرستان ارسال می شود و با توجه به آدرس مقصد، بسته 3 تا 5 روز کاری بعد از ثبت سفارش شما توسط سیستم پستی کشور به دستتان می رسد.
  • همچنین پس از ارسال کالا ،کد رهگیری مرسوله پستی برای شما پیامک می شود.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به شهرستان

  • خرید زیر 500 هزار تومان، هزینه ارسال با پست 30000 تومان است. خرید بالای 500 هزار تومان، 20000 تومان است.

هزینه ارسال تهران

منطقه های شهرداری (1-2-3-5-6-7)

  • ارسال با پیک بانو بانو (خرید زیر 500 هزار تومان، هزینه ارسال با پیک 30000 تومان است. خرید بالای 500 هزار تومان،رایگان ارسال می شود.)
  • ارسال با اسنپ پس کرایه (هزینه ارسال توسط مشتری پرداخت میشود و همان روز ارسال میگردد )

مناطقه های شهرداری (مابقی منطقه های شهر داری)

  • ارسال با پست پیشتاز (خرید زیر 500 هزار تومان، هزینه ارسال با پست 30000 تومان است. خرید بالای 500 هزار تومان، 20000 تومان است.)
  • ارسال با اسنپ پس کرایه (هزینه ارسال توسط مشتری پرداخت میشود و همان روز ارسال میگردد )

نحوه تغییر تاریخ و یا آدرس ارسال

در صورتی که بسته شما در مرحله "ثبت سفارش" است امکان تغییر زمان ارسال و یا آدرس وجود دارد و می توانید برای اعمال تغییرات مورد نظر خود با امور مشتریان بانو بانو تماس بگیرید. اما در صورتی که کالا به مرحله "تحویل به بسته بندی" رفته باشد، امکان هیچ گونه تغییری در زمان و یا آدرس وجود ندارد و امور مشتریان به آن دسترسی ندارد. در این حالت، اگر نمی توانید در آدرس ثبت شده حضور داشته باشید و یا زمان ارسال برای شما مناسب نیست، باید تأمل نمایید تا کالا توسط پیک یا پست به بانو بانو بازگشت داده شود و مجددا برای شما ارسال گردد.

پرسش های متداول

آیا می توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

پاسخ: برای سفارش های تهران میتوانید تاریخ و زمان را مشخص نمایید و زمان رسیدن ارسال های خارج از تهران پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از3 تا 5 روز کاری ، در شرایط عادی و غیر پروموشن ، متغیر است . بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی توان به طور دقیق تعیین کرد.

سفارش ها چه زمانی به پست تحویل داده می شود؟

پاسخ: همه سفارش ها پس از طی مراحل بسته بندی ، تحویل پست می شود.